Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 Otevírací doba:

pondělí 9.00 - 18.00
úterý 9.00 - 18.00
středa 9.00 - 18.00
čtvrtek 9.00 - 18.00
pátek 9.00 - 18.00
sobota 9.00 - 16.00
neděle 9.00 - 16.00

 

 

 

 

 

  

 

  


Zástava zlata a stříbra
Zástava zlata a stříbra

 

       

 

Potřebujete ihned hotovost, ale Vaše šperky, zlato, stříbro se Vám nechce prodávat? Máme pro Vás řešení…

 

Pro naše zákazníky nabízíme možnost korektně, rychle a bezpečně získat hotovost oproti zástavě svého zlata a stříbra v naší provozovně za nejvýhodnějších podmínek na trhu. 

 

Zastavujeme:

  • nové i použité či staré šperky

  • zlaté nebo stříbrné mince

  • slitky

  • dentální zlato

  • zlomkové zlato nebo stříbro v jakékoliv gramáži a ryzosti

 

Naše služby slouží jako rychlá, krátkodobá půjčka. Na základě těchto principů jsou nastaveny veškeré naše obchodní podmínky. Pokud máte jistotu že půjčku splatíte do 28 dnů, velmi Vám doporučujeme využít našich služeb. V tomto případě zaplatíte nízké a výhodné poplatky za nejkvalitnější služby v oboru.

 

Zástavní smlouvu uzavíráme standardně na 4 týdny, tj. 28 dnů. Uzavřením zástavní smlouvy se zavazujete vrátit poskytnuté prostředky a zaplatit poplatky do specifikovaného data.
Po vypršení platnosti zástavní smlouvy použijeme Vaší zástavu k pokrytí naší pohledávky.

 

Pokud se rozhodnete Vaší zástavu u nás ponechat delší dobu, než stanoví zástavní smlouva můžete platnost Vaší smlouvy snadno prodloužit. Za prodloužení zaplatíte jen standardní poplatek za počet týdnů, o kolik si smlouvu prodloužíte. Poplatek bude ve stejné výši jako v případě, kdy by se jednalo o smlouvu novou. Nabízíme možnost snížení poplatků částečným uhrazením dlužné částky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poplatky za služby: 

 

Hodnota zástavy poplatek (% za týden)

0 Kč - 9 999 Kč

3,75%

10 000 Kč -99 999 Kč

3%

100 000 Kč a více  

2,5%